Web Analytics
E enjte, 20 Qershor, 2024
31.7 C
Pristina

BMW Skytop drejt prodhimit?

Ashtu si prezantimi i konceptit të Touring Coupe vitin e kaluar, BMW ka zbuluar një tjetër koncept, atë të Skytop. Megjithatë, marka luksoze gjermane mund...

Familja e Schumacherit fiton çështjen ligjore për intervistën nga mediumi gjerman të gjeneruar me AI

Familja e Michael Schumacher ka fituar një çështje kundër mediumit gjerman “Die Aktuelle” që kishte publikuar një intervistë të krijuar nga inteligjenca artificiale që...

Zyrtare: Alonso nënshkruan marrëveshje të re me Aston Martin

Fernando Alonso do të vazhdojë të garojë në Formula 1 me Aston Martin sezonin e ardhshëm pasi ekipi njoftoi...

Ja pse kjo pjesë metalike vlen afro 2 milionë dollarë!

Një pjesë e madhe e metalit të gërvishtur, të copëtuar dhe të djegur që ishte, dekada më parë, një...