Web Analytics
E enjte, 20 Qershor, 2024
31.7 C
Pristina

Grabitje në Gjilan, një person kërcënohet me thikë – i merren paratë dhe telefoni

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast të grabitjes së një personi në Gjilan. Rasti ka ndodhur të martën në orët e hershme të...

Aksident me të lënduar te Stacioni i Autobusëve në Prishtinë

Rreth orës 20:15 te stacioni i autobusëve në Prishtinë ka ndodhur një aksident mes dy veturave. Siç mund t'i shihni dhe pamjet e siguruara nga...

Video rrëqethëse nga debati i çiftit pak ditë para tragjedisë

40-vjeçarja Enkelejda Danaj u vra me thikë nga burri i saj, Eduart Danaj, mëngjesin e sotëm në Athinë, teksa...

Gjendet e vdekur një pjesëtare e Policisë së Kosovës në Gjilan, dyshohet për vetëvrasje

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një pjesëtare e Policisë së Kosovës, e moshës 46 vjeçare dyshohet...

Gjuajti me armë në ahengun familjar – arrestohet prishtinasi

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Prishtinë, pasi që i njëjti ka shtënë me armë zjarri gjatë...

Gjendet pa shenja jete një grua në Ferizaj

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një grua, shtetase e Serbisë është gjetur pa shenja jete në...

Sulm fizik ndaj nënës, mesazhe kërcënuese nga bashkëshorti e dhunë ndaj gruas – rastet e raportuara në Polici në 24 orë

Policia e Kosovës ka njoftuar për disa raste të dhunës në familje në 24 orët e fundit. Rastet e dhunës...