Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

Karriga bosh, Bora nuk ka fat në dashuri

Bora Zemani, mbetet edhe më tej emri më i diskutuar i ekranit në Shqipëri, e që ka bërë mjaftë fansa edhe në Kosovë.

Shumë shpesh është në qendër të vëmendjes dhe thashethemeve, kryesisht për jetën e saj private.

Në një foto, Bora shihet duke e drejtuar një gisht nga një karrige që shihet bosh.

Bora në jetën e saj duket mjaftë e plotësuar, ani pse në dashuri nuk është se i ecën shumë mirë.

Shiko Foton:

Të fundit