Web Analytics

Kë po e mallkon Gresa Hoti?

Botuar nga: InfoKosova

Modelja e njohur Gresa Hoti ka ndarë disa poza më ndjekësit e saj në ‘Instagram’.

Edhe pse në këto temperatura të larta modelja është e angazhuar me punën e saj në Itali dhe kjo gjë nuk po e bën të lumtur, shkruan Kosovarja.

Në një story ishte shprehur “Dreqi e hongt a spaten kur me lon mi bo fotot vetëm në piken e nxehtit, 34 gradë celsius”.

Kujtojmë se Gresa para pak ditëve i ka dhenë fund lidhjes së saj me Andi Artanin.

Shiko foton:

Të FUNDIT