Web Analytics

Keisi tha se ruajnë miqësi, Kristi bën veprimin e papritur, nuk pranon as t’i flasë

Keisi dhe Kristi pas mbarimit të Big Brother VIP, tregoi gjatë festës kanë folur, janë përshëndetur dhe la të kuptohet se ata ruajnë raporte të mira pavarësisht çfarë ndodhi në shtëpi.

Mirëpo Kristi nga ana tjetër jo vetëm që ka mohuar të ketë komunikuar me Keisin, por as nuk ka pranuar t’i flasë.

I ftuar në rubrikën “Dielli apo Hëna” tek “E Diell” në një lojë Kristit i është kërkuar të telefononte Keisin live në emision për ta ftuar për kafe, por ai nuk ka pranuar dhe ka pirë një shots si dënim, gjë që tregon se mes tyre s’ka mbetur as miqësi./Express

Kujtojme se Keisi dhe Krisiti u lidhen ne Big Brother ku me pas ishte Keisi ajo e cila pas hyrjes se babait te saj Sabianit kerkoj ndarjen.

Nga rubrika