Kejvina kthjella shfaqet pa të brendshme

Modelja e njohur, Kejvina Kthjella për shkak të linjave të saj trupore dhe provokimeve të vazhdueshme, thuajse është gjithëherë në objektiv të mediave online.

Këtë herë fokus i këtij artikulli Kejvina është për shkak se doli pa të brendshme.

Së fundmi ajo publikoi foto dhe video ku shihet me një fustan tejet të veçantë, i cili ia vë në pah si rrallë herë format trupore.

Ndërkohë, modelja bukuroshe pak ditë më parë festoi ditëlindjen e saj të 27-të./Kosovarja/