Web Analytics

Kendall Jenner shfaqet provokuese në një postim të ri në InstaStory

Kendall Jenner, modelja 27-vjeçare, bëri një shfaqje mjaft provokuese në një postim të freskët në InstaStory të mërkurën.

Pas pushimeve në Festivalin e Filmit në Kanë, ku ajo po shijon diellin dhe detin në Francë, Kendall e mbylli kohën e saj të lirë me një lundrim nate të shpejtë në një jaht.

Në foto, ajo shfaqet me një fustan të zi që mbajti modestinë e saj te pjesa e gjoksit, por me një pjesë të tejdukshme në pjesën e kraharorit.

Kendall pozoi në një vendkalim prej druri në anën e jahtit masiv, ndërsa dritat e qytetit shkëlqenin në distancë mbi ujin e zi.

Fotografitë e shpejta zbuluan se zbukurimet e kuqe ishin ngjitur në një material të tejdukshëm në pjesën e sipërme të fustanit të saj.

Pjesa tjetër e fustanit theksoi figurën e saj trupore dhe zbuloi këmbët e gjata dhe të nxira.

Ajo zgjodhi një palë taka të zeza për të rritur lartësinë e trupit të saj.

Kendall kishte mbuluar gjoksin e saj me një shall të gjatë të kuq të mëndafshtë, që ishte mbështjellë rreth fytit të saj dhe fluturonte pas saj.

Ajo ishte e grimuar perfekt për sesionin e fotosë me një sy të grimuar me të zezë, ndërsa flokët e saj të gjatë ishin të ndara në mes dhe fshiheshin poshtë shpinës.

Për aksesorë, Kendall kishte zgjedhur një palë vathë modest.

Shiko Fotot:

Nga rubrika