Web Analytics

Kënga e re e Luizit bëhet menjëherë trend në keto tre shtete

Nëpërmjet këngës së tij të re, “Frymë”, Luiz Ejlli konfirmoi ditën e djeshme se ai dhe partnerja e tij, Kiara Tito, do të bëhen prindër për herë të parë.

Mirëpo vetëm 24 orë nga publikimi, kjo këngë është kthyer menjëherë në trend.

“Frymë” e Luiz Ejllit renditet në top 10 këngët më të dëgjuara nëpër botë, duke përmendur këtu Italinë, Francën dhe Greqinë.

Edhe vetë Luizi e ka shpërndarë këtë sukses në InstaStory, ku shkruan: “Nr 9 worldwide“.

24 orë nga publikimi në YouTube, kënga numëron mbi 880 mijë shikime.

Dukshëm një projekt muzikor që i ka pëlqyer shumë publikut.

Shiko fotot:

Nga rubrika