Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
13.4 C
Pristina

Këngëtarja e njohur ofendon publikisht motrën e saj:“K*rvë e vogël”

Britney Spears ka ofenduar publikisht motrën e saj, Jamie Lynn Spears.

Përmes një video të publikuar në profilin e saj të Instagramit, në Instastory, e cila edhe pse u fshi vetëm pak minuta më vonë, por u bë menjëherë virale, këngëtarja ka xhiruar veten në timon me asistenten e saj ku fyen motrën e saj duke e quajtur “k*rvë të vogël”.

“Motra ime u bë pjesë e një reality show televiziv dhe atje i thanë shumë budallallëqe.

Ajo bëri dhe banjë në xhungël.

U tha atyre, më bëni banjë se më mungojnë fëmijët.

“K*rvë e vogël”, tha ndër të tjera Spears.

Më tej, bashkangjitur postimit ajo ka shkruar: “Dua të jem një k*rvë e vogël dhe të bëj një banjë në xhungël si motra ime”

Shiko foton:

Të fundit