Web Analytics

Kështu dukej Beatrixe nën shoqërinë e Stresit dhe Shpat Kasapit vite me parë

Këngëtarja kosovare, Beatrix Ramosaj është njëri nga emrat më të komentuar gjatë muajve në fundit në media rozë dhe rrjete sociale.

Beatrixa ishte pjesë e reality-show “Big Brother Albania VIP”, ku u vershua nga komentet nga ndjekësit nëpër rrjete sociale për shkak të lidhjes së saj me aktorin, Donald Veshaj, e që ky i fundit kishte bërë një takim me ish të dashurën e tij, moderatoren, Bora Zemani para se këngëtarja kosovare të bëhej pjesë e këtij formati.

Madje, ajo kishte komentuar në një postim të moderatores në rrjetin social “Instagram” duke e përkrahur dyshen një njëfarë forme, ajo është komentuar shpeshherë për paraqitjen e saj vite më parë dhe ndërhyrjet që thuhet se i ka bërë, teksa këngëtarja kosovare kishte pranuar se ka bërë intervenim në gjoks.

Por, në disa fotografi viteve më parë të shpërndara nëpër rrjete sociale, shihet Beatrixa në shoqërinë e reperit, Arkimed Lushaj i njohur si Stresi dhe këngëtarit Shpat Kasapi, në këto pamje vërejmë një Beatrixë komplet ndryshe nga ajo që e shohim sot.

Shiko Foton:

Nga rubrika