Web Analytics

Kështu dukej Ferki Shala në periudhën më të errët të jetës

Botuar nga: InfoKosova

Ish-vokalisti i grupit TNT, Ferki Shala, i cili tani është një praktikues i fesë islame, së fundi është mjaftë prezent në media.

Ai, madje ka pranuar të flas edhe për jetën që bënte gjatë viteve 90-ta kur ishte këngëtari më i njohur dhe i famshëm jo vetëm në Kosovë por edhe me gjerë.

Siç dihet, ka folur edhe për gjërat më intime, siç është konsumimi dhe eksperimentimi me droga të ndryshme, shkruan Kosovarja.

Ndërkohë, kështu dukej Ferkiu në atë periudhë të errët të jetës së tij.

Shiko foton:

Të FUNDIT