Kështu e nisin ditën Valdrin Sahiti dhe gruaja e tij

Valdrin Sahiti dhe Edita Ramadani janë ndër çiftet më të komentuar të show bizit shqiptar.

Ata marrin vëmendje vazhdimisht me stilin e tyre të veçantë.

 

Sigurisht, pasi që Valdrini është njëri ndër dizejnatorët më të suksesshëm në vend, por jo vetëm, ska si të mungoj stili i mirë.

Ajo që ra në sy së fundmi është një foto që ka postuar ky i fundit, ku shihet bashkë me bashkëshorten Editën, të dy po duken shumë stil, dhe tejet bukur./Kosovarja/