Web Analytics
BallinaUncategorizedKështu e shijon jetën ish missi që u bë gruaja e Veton...

Kështu e shijon jetën ish missi që u bë gruaja e Veton Surroit

Blerta Syla është ish “Miss Kosova” që e mbajti denjësisht kurorën e më të bukurës së Kosovës.

Blerta, nuk u morr gjatë me botën e spektaklit, pasi vokacionet e saj ishin të tjera.

Siç dihet, Blerta Syla pati një eksperiencë si aktore dhe tani është piktore e dëshmuar, por kohë pas kohe përfshihet edhe në kauza të ndryshme.

Blerta Syla, që është bashkëshortja e Beton Surroit, sot po kalon një vikend të mrekullueshëm në Kotorr.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit