Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

Kështu i kërcejnë gjoksi dhe të pasmet Kallashit teksa ecën

Kallashi poston fotografi nga më të ndryshmet në faqen e saj në Instagram, ku ndiqet nga shumë njerëz.

Ata që e ndjekin Kallashin në këtë rrjet social, duan të shohin më shumë nga ajo dhe kërcimtarja i shpërblen.

Kallashi nuk ngurron që kohë pas kohe të postoj foto e video të ndryshme, te cilat marrin mijëra pëlqime.

Ne videon e fundit Kallashi shfaqet teksa ecen dhe ‘asetet’ e saj nuk po rreshtin se levizuri dhe duket kaq provokative./InfoKosova/

Shiko Videon:

Të fundit