Web Analytics
BallinaSHOWBIZKështu shijon kafen Shkurte Fejza kur është pranë Hajrushit

Kështu shijon kafen Shkurte Fejza kur është pranë Hajrushit

Shkurte Fejza dhe Hajrushi vazhdon të jenë ndër çiftet më të dalluar në mediet rozë.

Dyshja nuk ndalen me imazhe të shumta, ku në çdo kohë ndajnë momente më ndjekësit që kanë, shkruan “Kosovarja”.

Në këtë fotografi këngëtarja shihet që kur është pranë Hajrushit shijon kafen në mënyrën më të mirë.

Po ashtu, edhe në skenën muzikore ajo mbetët një emër i dalluar me përkushtimin që ka.

Shikojeni se sa mirë duken çifti i njohur.

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit