Web Analytics

Kështu tallet Afrona me Bleron me ndarjen e fundit, ia kujton disa detaje të rëndësishme

Botuar nga: InfoKosova

Afrona tallet me Bleron me ndarjen e fundit, ia kujton disa detaje të rëndësishme.

Para pak ditësh u dha lajmi se Blero dhe e dashura e re i dhanë fund lidhjes së tyre.

E në një shkrim të bërë nga Revista “Kosovarja”, i numëruam katër lidhjet që nuk i zgjatën shumë Bleros.

Pas këtij shkrimi vjen reagimi i Afronës, ku ndanë fotografinë e futbollistit me katër të dashurat e tij ndër vite, shkruan Kosovarja.

Afrona vë në fokus, dorën e futbollistit derisa pozon pran të dashurave, duke treguar afirmitetin e tij me to.

Kujtojmë se nga të gjitha të dashurat Blero dhe Afrona kishin fotografit më romantike, me prekje e puthje që ende qarkullojnë nëpër rrjet.

Shiko foton:

Të FUNDIT