Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
20.9 C
Pristina

Këta janë banorët që i shpëtuan eleminimit

Egla, Ilnisa dhe Romeo janë tre banorët që i kanë shpëtuar eleminimit.

Në nominim kanë mbetur Roza, Meritoni dhe Graciano.

Mbetet për t’u parë se cili prej tre banorëve do të largohet nga shtëpia.

Banorët të cilët ishin në nominim këtë javë janë: Meritoni, Graciano, Ilnisa, Romeo, Roza dhe Egla.

Të fundit