Web Analytics

Kiara e xhelozoi? Flet modelja e klipit të fundit të Luizit

‘Amanet’ është kënga e fundit e Luiz Ejllit që erdhi me një videoklip me dy protagonistë kryesorë, pos këngëtarit.

Fjala është për aktorin Vis Pupa dhe modelen gjakovare Santiana Maloku e cila mori vëmendjen me bukurinë dhe linjat e saj trupore.

Sa u pagua Santiana për pjesëmarrjen në klip? Si e priti Kiara pjesën e skenave të nxehta që projekti pati?

Për këto e goxha më tepër se kaq në 60 sekonda, Santiana Maloku në vijim.

Shiko videon:

Nga rubrika