Web Analytics

Kiara me neps ‘të çuditshëm’, reagimi epik i Luizit që s’duhet humbur

Botuar nga: InfoKosova

Moderatorja Kiara Tito ka shtuar sërish dyshimet për shtatzëni me një postim të bërë në rrjete sociale.

Tito ka zbuluar nepsin e çuditshëm të ushqimit ditët e fundit, e këtë herë i paska shkuar mendja keq për bukë, hudhra e djathë.

Kiara ka etiketuar Luizin te postimi dhe ky i fundit i ka çuar një mesazh ku i thotë se është i lumtur që janë inatosur me njëri-tjetrin pasi kështu Kiara nuk do i flejë pranë me erën e hudhrave.

Ky mesazh e ka bërë Kiarën të qeshë, e cila e ka publikuar edhe për fansat.

U bë kohë që në media përflitet se Kiara dhe Luizi do bëhen prindër.

Lajmi tashmë është konfirmuar edhe nga burime pranë çiftit por të gjithë jemi duke pritur konfirmimin publik të çiftit.

Shiko foton:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,351FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT