Web Analytics

Kiara publikon pamje nga shëtitja e parë me vajzën

Botuar nga: InfoKosova

Moderatorja e njohur Kiara Tito pak jave me parë është bërë nënë.

Ajo po e shijon kohën e saj me vajzën Luna Mari.

Ku sot ka ndarë dhe disa pamje nga shëtitja e tyre e parë.

“Shëtitja jonë e parë”./kosovarja

Shiko foton:

Të FUNDIT