Web Analytics

Kida ndryshon stilin, këtë pamje të saj Dafina Zeqiri e ka pas para 10 vite

Botuar nga: InfoKosova

Pas një rikthimi me flokët e saj në ngjyrën natyrale, duket se Kida ka vendosur të guxojë sërish.

Ajo ka lyer pjesën e përparme të flokëve në bionde dhe pamjet e para i ka ndarë për ndjekësit në instagram.

Kujtojmë se këngëtarja njihet për eksperimente në pamjen e saj, qe prej fillimit të karrierës Kida vazhdimisht ka ndryshuar stilin e flokëve.

E kete stil duket se Dafina Zeqiri e ka pas qysh në vitin 2011.

Shiko videon:

Të FUNDIT