Web Analytics

Kim Kardashian bëhet hor, paparacët zbulojnë aplikacionet për të rritur që ajo ka të instaluar në telefon

Botuar nga: InfoKosova

Kim Kardashian ka tërhequr vëmendjen e fansave dhe kritikëve pasi u publikuan dy aplikacionet që ajo ka në telefonin e saj.

Detektivët e internetit panë ikona të caktuara të aplikacioneve në celularin e yllit pasi qarkulloi një fotografi e saj duke mbajtur telefonin, shkruan The Sun.

Në foton e zmadhuar, Kim, 43 vjeçe, mban iPhone-in në njërën dorë ndërsa tjetrën e mban aty pranë syzeve të saj të mëdha.

Disa folën për vëzhgimet e tyre në një fije diskutimi në Reddit.

Shumë ishin kureshtarë për interesin e saj në Wattpad – një aplikacion për tregime të shkruara nga fansat e njohur për histori origjinale erotike.

“Nuk e di çfarë më shokon më shumë.

Reddit apo Wattpad.

Cilat tregime erotike është duke lexuar”, komentoi një fans.

Tjetri pyeti: “Kimmy, cilat tregime nga fansat je duke lexuar?”, gjersa dikush tjetër bëri shaka: “Ha! E kapën mat”.

Disa fansa u shqetësuan kur panë aplikacionin Wattpad në telefon dhe pranuan se ishin të habitur për tregimet e fansave që ajo mund të lexojë.

Të tjerë u ndjenë të shkelur në privatësi për faktin që ajo kishte aplikacionin Reddit, duke supozuar se e përdorte për të spiunuar fijet e diskutimit mbi familjan Kardashian në këtë aplikacion.

“O Zot i madh, ndihem sikur më kanë shkelur privatësinë.

Me të gjithë respektin, largohu Kim nga aty”, theksoi një fans.

Shiko foton:

Të FUNDIT