Kim Kardashian: Nuk kam veshur kurrë të brendshme derisa…

Kim Kardashian iu kthye reklamave të modeleve të saj të markës SKIMS.

41 vjeçarja u pa të hënën në Hidden Hills teksa kishte veshur sytjenat gri me pantallona sportive dhe atlete të bardha.

Së fundmi, ajo tha se nuk ka veshur kurrë të brendshme derisa ka shpikur linjën SKIMS.

“Kurrë s’kam veshur të brendshme derisa kemi shpikur tanga pambuku”, tha ajo.