Kimia që kanë Noizy dhe Loredana në këto fotografi lë vend për spekulime

Reperi Noizy dhe Loredana kanë bashkuar forcat për një duet.

Dyshja e shumë komentuar kanë zbuluar se sonte në mesnatë do të lansojnë projektin e tyre.

 

Përmes imazheve dhe fotografive mjaft të afërta, projektin e kanë kompletuar edhe me videoklip.

“Atak në zemër” kishte shkruar artisti Noizy në mbishkrimin e imazheve të postuara në Instagram duke treguar se një super hit është duke ardh nga dyshja.