Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
18.3 C
Pristina

Kjo është banorja e cila le përfundimisht shtëpin e “Big Brother”

Këtë javë ishte një nominim i fortë mes katër vajzave në “Big Brother”.

Pasi Franceska hapi kutinë e pandorës, në nominim dërgoi vetën e saj së bashku me Erjolën, Rozën dhe Hiedin.

Nga votat e publikut këtij nominimi nuk i shpëtoi Roza e cila largohet nga ky rrugëtim./kosovarja

Të fundit