Web Analytics

Kjo është dashuri, Adisi e surprizon në formë të veçantë Fifin në mes të New York – ut

Botuar nga: InfoKosova

Filloreta Raçi – Fifi dhe Adis Patusha po e shijojnë lidhjen e tyre romantike.

Çifti ka disa ditë që gjenden në qytetin e bukur të New Yorkut, ku ka përformuar artistja dhe Adisi ka qenë krahë saj çdo moment.

Kujtojmë se ditën e djeshme Fifi e festoi ditëlindjen e saj të 28 – të dhe u surprizua me një veprim të veçantë gjatë natës nga partneri i saj, në një video të postuar nga Fifi në InstaStory i vjen një urim në lokalin ku gjendeshin ku shërbyesit mbanin një shkrim ku thuhej, “Urime ditëlindja Fifi”.

Lumturia shihej në fytyrën e artistes ku shihej edhe Adisi i lumtur krahë saj.

Shiko videon:

Të FUNDIT