Web Analytics

Kjo është shuma e parave që ofron Meti për banorin që i thot tre emra të të dashurave që ka pasur

Botuar nga: InfoKosova

Të premten mbahet finalja e madhe e “Big Brother VIP Kosova”.

Blerando, Shqipja, Edona dhe Lumbardhi janë katër finalistët, ku vetëm njëri prej tyre do ta rrëmbej çmimin e madh.

Ish banorët po rikthehen për 24 orë brenda shtëpisë së “BBVK”.

Meti është njëri nga ta edhe pse ishte përjashtuar.

Ai ka vazhduar të disponojë banorët, e gjithashtu nuk kanë munguar edhe deklaratat e tij interesante.

Ish banori ofron 10 mijë euro për personin që mund t’i nxjerr tre emra të të dashurave që ka pasur.

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT