Web Analytics
E premte, 2 Qershor, 2023

Kjo fotografi e Luizit e ka ‘çmendur’ këtë ish-banore, i ‘vardiset’ LIVE!

Kejvina Kthella u eliminua nga shtëpia e Big Brother VIP pasi goditi me shuplakë Luizin, por marrëdhënia e tyre nuk u kris për shkak të kësaj.

Kejvina vijoi ta mbështeste dhe në një fotografi të postuar së fundmi në Instagram nga këngëtari, modelja nuk ka kursyer komentet.

Fillimisht ajo i ka shkruar që donte bluzën e tij dhe t’ia niste me postë.

Më pas ka vijuar me disa komente të tjera.

“Aman një foto bashkë, please”, shkruan Kejvina.

Më pas modelja i shkruan: “OOO Luiz o yll”.

Shiko foton:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu