Web Analytics

Kjo ish-banore VIP i dërgon dron Romeos, i jep mesazhin e papritur

Botuar nga: InfoKosova

Pak pasi ka dalë nga BBVIP, Vesa Smolica e ka bërë të qartë se cilin nga banorët do fitues!

Ajo sot i ka dërguar një dron Romeos u i çonte mesazhin: T’kanë plagos, mos lejo me të vra! Miqtë gjithmonë në krah vero!

Vesa dhe Romeo u bënë shumë miq brenda shtëpisë dhe duket se miqësia e tyre do të vazhdojë edhe pas BBVIP!

Mesazhi i saj është një sinjal i qartë për të ndihmuar Romeon në lojën e tij, të qëndrojë i fokusuar dhe të luaj fort!

Shiko foton:

Të FUNDIT