Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

Do kthehet sërish në BBV?, Ledjona ngre dyshimet me postimin e fundit!

Ledjona Xheladinaj është një nga banoret më të komentuara të BBV3.

Ndonëse tashmë një ish-banore, Ledjona vazhdon ende të ketë shumë mbështetës dhe fansa të cilët do të donin ta shihnin sërish në BBV.

Së fundmi, Ledjona ka zhvilluar një “Ask me a question” me ndjekësit e saj në Instagram, ku ka dhënë edhe disa përgjigje lidhur me BBV por dhe projektet e saj.

Një pyetje që ka tërhequr vëmendjen në rrjet ka qenë ajo e një ndjekësi që e pyet se kur do futet, duke mos përcaktuar vendin, ndërsa menjëherë është aluduar për një rikthim të saj në BBV, pasi dhe vet Ledjona nuk ka kthyer një përgjigje konkrete.

Shiko foton:

Të fundit