Web Analytics

Kjo video do ua marr zemrën teksa Xheri e mëson vajzën e Ledrit si hapet dritarja

Botuar nga: InfoKosova

Ka disa vite qe kur Xheraldina Vula u bë gjyshe për herë të parë.

Reperi Ledri Vula dhe blogerja Sara Hoxha sollën në jetë vajzën e tyre të cilën e pagëzuan Poem, shkruan InfoKosova.

Familjes Vula iu shtua një atmosfer tjetër me ardhjen ne jetë të Poem.

Në një video mjaftë të ëmbël, shihet Xheri teksa mëson mbesën e saj se si hapet dritarja në veturë./InfoKosova/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT