Web Analytics

Kriset miqësia në mes Arbana Osmanit dhe Lori Hoxha?, reagon kjo e fundit

Kohës së fundit raporti i Lori Hoxhës dhe Arbana Osmanit është përfolur tejet shumë për një prishje të miqësisë.

Ani pse deri tash nuk reagoi as moderatorja e as trashëgimtarja e Top medias për ketë çështje.

Por mesa duket miqësia e tyre po shkon shumë mirë ani pse e kanë mbajtur larg syrit të publikut.

Lori ka postuar produktet nga restoranti i Arbana Osmanit dhe me ketë veprim ndjekësit kuptuan që është gjithçka në rregull mes tyre./kosovarja

Shiko foton:

Nga rubrika