Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
18.7 C
Pristina

Kristi nuk përmbahet, i dërgon mesazhe erotike Jorit

Vendi i dytë në Big Brother VIP Albania, Krist Dragot Alija duket se nuk po gjënë rehati pas daljes nga shtëpia më e famshme në Shqipëri

Ylli televiziv sa ishte në shtëpi krijoi një lidhje me Kejsi Medinin, por që ishte Kejsi ajo që i dha fund lidhjes – pavarësisht se Kejsi u pa xheloze në Kristin gjatë emisionit të fundit të “Kepi i VIP-ve” – që moderohet nga Kiara Tito e që është personi i dytë më i përfolur pas burrit të saj tashmë, Luiz Ejlli.

E pas daljes nga Big Brother Kristi duket se ka shqetësuar modelen dhe balerinën, Jori Delli.

Këtë e ka konfirmuar në “Kepi i VIP-ve” vetë Jori, e cila ka thënë se Kristi pas daljes i ka dërguar asaj mesazhe erotike.

Të fundit