Web Analytics

Kujt i ngjan vajza e Arbanës, moderatores apo Edit?!

Botuar nga: InfoKosova

Data 1 shtator është shumë e veçantë për familjen e Arbana Osmanif dhe Eduard Grishajt.

Si sot 1 vit më parë, erdhi në jetë vajza e tyre, të cilën e pagëzuan me emrin Zoi.

Për këtë ditë speciale, Arbana vendosi që të na zbulonte disa foto të me vogëlushen dhe dy djemtë.

Ata pagëzuan Zoin në kishë dhe e gjithë familja ishte aty.

Përkrah fotove, Arbana ndau dhe disa fjalë zemre për të voglën e saj që e cilëson si ‘ëngjëll’.

Shiko fotot:

RRJETET SOCIALE

630,627FansaPëlqeje
27,997NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

x