Web Analytics

“Kur ke bërë seks për herë të fundit?”/ Ledjona vë në siklet Beniadën!

Botuar nga: InfoKosova

Ish-banorja e “Big Brother VIP 3”, Ledjona Xeladinaj, ka qenë e ftuar tek “E Diell”, ku në një intervistë, kjo e fundit e ka pyetur Beniadën se kur ka kryer marrëdhënie seksuale për herë të fundit dhe a është në një lidhje të re.

Beniada nuk ka ngurruar t’i përgjigjet pyetjeve të Ledjonës, por shprehet se ende nuk është e qartë nëse ka rënë sërish në dashuri apo jo.

Ledjona: Kur ke kryer marrëdhënie seksuale për herë të fundit?

Beniada: Nuk ka shumë kohë.

Ledjona: Ke krijuar diçka të re?

Beniada: Nuk i dihet jetës kurrë.

Nuk e di akoma për vete.

Kur ta di do bëjmë një intervistë tjetër dhe do ta them.

Të FUNDIT