Web Analytics

Kur Loredana dhe Karim puthen në buzë, ky është reagimi i qenushit të tyre

Botuar nga: InfoKosova

Loredana ësht ndër artistet më të komentuara në media rozë sa i përketë jetës së saj private.

Ajo po shijon ditët e festave me të dashurinë e saj të ri.

Së fundmi Loredana ka postuar disa foto me të prej të cilave ka marrë vëmendje të madhe.

Shikojeni fotot më poshtëm:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,235FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT