Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

“Kush është babai?”- Komenti ofendues për shtatzëninë e saj, Sara i reagon kështu!

Sara Gjordeni dhe reperi Bardhi do të bëhen prindër për herë të parë.

Lajmin çifti e bëri të ditur mbrëmjen e djeshme, teksa postuan edhe një video të ëmbël në Instagram.

Mes urimeve, një koment i rëndë u bë për Sarën nga një komentues.

“Kush është babai?“, i shkroi ai, ndërsa Sara iu përgjigj: “Turp“!

Shiko foton:

Të fundit