Web Analytics

Ky është banori që do largohet sonte nga ‘Big Brother Vip Albania’?!

Botuar nga: InfoKosova

Jetmir Salaj gjatë spektaklit të kaluar ka kërkuar të dal me vet dëshirë nga shtëpia.

Ai u bind nga fjalët e Ledionit dhe banorëve jashtë shtëpisë.

Ndonëse vazhdoj qëndrimin brenda shtëpisë Jetmiri tha se a do dal apo jo nga BBVA, do ta tregoj të shtunën.

Sot pritet të jepet një vendim përfundimtar nga ai./kosovarja

Shiko postimin:

Të FUNDIT