Web Analytics

Largohet nga Shqipëria, ish konkurrentja bukuroshe e BBVA

Botuar nga: InfoKosova

Rike Roçi mesa duket pas përfundimit të rrugëtimit të saj në BBV dhe disa ditëve pushim në Shqipëri, mesa duket ka vendosur në shtetin fqinj, Itali.

Ajo ka ndarë me ndjekësit një foto nga aeroporti, teksa shkruan “Mirupafshim”.

Nuk dihet nëse largimi është përfundimtar, apo ajo do të kthehet sërish së shpejti.

Shiko foton:

Screenshot

Të FUNDIT