Web Analytics
BallinaSHOWBIZLearta bie në peshë, i dallohet edhe ashti

Learta bie në peshë, i dallohet edhe ashti

Është ndër personazhet më të përfolura në vend.

Bëhet fjalë për Learta Jakupin, e cila është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Ajo u be e njohur kur u martua me djalin e Shyhrete Behlulit, Kushtrimin.

Ata tashme kane dy femije bashke, Matinin dhe Matinen.

Krahas punës në biznesin e saj, Learta tregohet shumë e kujdesshme edhe ndaj fëmijëve të saj.

Learta para pak çastesh ka publikuar foto nga vendi i saj i punës.

Ajo çka bien ë sy është se Learta duket se ka rënë në peshë.

Ku në bluzën e ‘çelur’ të saj dallohen eshnat në gjoks. /ORAinfo/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit