Web Analytics

Learta del me burrin, flokët e saj deri në fund të shpinës morën tërë vëmendjen

Botuar nga: InfoKosova

Learta Jakupi është një ndër personazhet më të njohur dhe më të përfolur të show bizzit.

Ajo u bë e njohur fillimisht si reja e Shyhrete Behlulit, e më pas edhe për linjën e saj të fustanave.

Learta vazhdimisht bën postime në Instagramin e saj, ku ka shumë ndjekës.

Në fotografinë e fundit ajo shihet se ka dalë me burrin, Kushtrimin dhe janë flokët e saj që morën tërë vëmendjen./ORAinfo/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT