Web Analytics

Learta i shkurton flokët dhe ua ndryshon ngjyrën, po duket si të ishte 15-vjeçare

Learta Jakupi është nusja më e famshme në vendin tonë.

Ajo është reja e këngëtares së njohur të muzikës popullore, Shyhrete Behluli.

Learta është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit, ajo shihet se ka ndryshuar stilin dhe ngjyrën e flokëve dhe po duket shumë bukur. /ORAinfo/

Shiko foton:

Nga rubrika