Web Analytics

Learta nis pushimet në këtë vend ku mbizotron paraja dhe luksi

Botuar nga: InfoKosova

Learta Jakupi, njihet për jetën dhe udhëtimet që bënë.

Destinacioni që ajo zgjodhi këtë herë është Dubai.

Në një postim Learta tregon se po e shijon pushimin atje.

Ajo nuk tregoi se kush po e shoqëron./kosovarja

Shiko foton:

Të FUNDIT