Web Analytics

Leartën nuk do ta njihni pas humbjes së kilogramëve

Botuar nga: InfoKosova

Learta Jakupi në shumë raste kalon në lajm.

Ajo duke qenë tejet aktive me pozat e shumta që publikon, gjithmonë duket perfekte.

Këtë herë, në një fotografi që ka publikuar shihet që ka humbur shumë kilogramë dhe merr vëmendje të madhe me trupin perfekt.

Edhe pse nënë e dy fëmijëve, me përkushtimin në trupin e saj shihet perfekte.

Ju pëlqen?

Të FUNDIT