Web Analytics

Ledioni vendos në siklet Sarën: Gjëja më e çuditshme që kam parë…

Botuar nga: InfoKosova

Mbrëmja e sotme në spektaklin televiziv “BBVA3” ka nisur me humor dhe ngacmime.

Moderatori, Ledion Liço ka vënë në siklet Sarën, që të ndaj me publikun përsëri talentin e saj, ku lëviz gjuhën si valë deti.

“Gjëja më e çuditshme që kam parë ndonjëherë”, tha Ledioni pasi Sara habiti të gjithë me lëvizjet e saj të gjuhës.

Shiko foton:

Të FUNDIT