Web Analytics

Lëkundje të lehta të tokës në Kukës dhe në Prizren

Nga: InfoKosova

Lëkundje të lehta të tokës janë regjistruar mbrëmjen e kësaj të shtune në rajonin e Kukësit dhe të Prizrenit.

Sipas web-sajtit të specializuar ndërkombëtar për lëvizjet tektonike të tokës, termeti me magnitudë 2.5 shkallë të Rihterit ka ndodhur në orën 20:33.

Thellësia e këtij tërmeti është 5 kilometra.

Nuk raportohet për dëme materiale apo pasoja në njerëz. /Telegrafi/

 

RRJETET SOCIALE

630,503FansaPëlqeje
28,010NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT