Web Analytics
BallinaSHOWBIZLeonora e publikon veten pa pikë grimi, na habiti me pamjen

Leonora e publikon veten pa pikë grimi, na habiti me pamjen

Leonora Jakupi vazhdon të jetë njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun, ajo merr vemendje ne secilen paraqitje.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet pa pikë grimi.

Kjo fotografi ia ka nxjerrë në pah rrudhat Leonorës./ORAinfo/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit