Web Analytics

Leonora nis pushimet, tregon pamje nga vendi ku po qëndron

Botuar nga: InfoKosova

Leonora Jakupi, është një emër shumë i përfolur në mediat rozë.

Përveç jetës profesionale, ajo është komentuar shumë edhe për jetën e saj private.

Por, këto lajme nuk e kanë çorientuar atë, por ajo ka vazhduar jetën e saj siç është më së miri.

Për të ikur nga zhurma dhe moti i ngrohtë, ajo ka udhëtuar drejtë shtëpisë së saj të dytë të cilën e ka në bregdetin shqiptar, në Durrës.

Nga atje ajo ka ndarë imazhe nga vendi shumë i bukur në të cilin po relaksohet.

Shiko Foton:

Të FUNDIT