Web Analytics

Liberta provokon rëndë, shfaqet e zhveshur në shtrat

Botuar nga: InfoKosova

Liberta Spahiu është moderatorja më në zë kosovare.

Ajo është tejet e përfolur sidomos për paraqitjet e saj në top formë.

Libi është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Përmes fotografisë së fundit ajo ka treguar se është në Francë dhe është shfaqur tejet provokative./ORAinfo/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT