Web Analytics

Lisi konfirmon emrat e 2 banorëve që kanë kryer marrëdhënie seksuale brenda BBV

Botuar nga: InfoKosova

Një nga personazhet më të dashur të këtij sezoni të “Big Brother Vip 3”, Lisi ka zbuluar shumë të vërteta në “Glamour Zone”.

Tek gabimet e tij që e penalizmi, Lisi tha se kanë qenë analizat e shkurtra që ka bërë gjatë mbrëmjes të Prime, të cilat zakonisht i bënte në dhomën e rrëfimit, larg kamerave.

E sikur të mos mjaftonte kjo, ish-banori konfirmoi dhe emrat e dy personazheve që kanë kryer marrëdhënie brenda formatit.

Pjesë nga intervista:

Ester Bylyku: Më trego një sekret për Meriton Mjekiqin…

Lisi: Mendoj që ai vërtetë e do Ilnisën.

Kur kam dalë nga shtëpia kam dëgjuar disa të tundura krevati.

Tani, nëse ka arritur në atë pikë, do të thotë që vërtetë e do.

Të FUNDIT